کسب و کار ما

دادوستد کالا

شرکت پیام تجارت جشنواره در زمینه‌ی یافتن منابع و توزیع محصولات مصرفی در کشورهای مختلف تخصص دارد. بیش از ۴۰ سال تجربه‌ی دادوستد، مزیتی به شرکت پیام تجارت جشنواره داده است، چون این گروه گرایش‌های بازار را پیش از رقبای خود درک می‌کند و واکنش نشان می‌دهد.

شیوه‌های دادوستد برتر این گروه تحت پشتیبانی زنجیره‌ی تأمین و مدیریت تدارکات عالی، فعالیت‌های مفید کنترل کیفی و روابط دیرپای طولانی با شرکت‌های معتبری قرار دارد که در نقش تأمین‌کنندگان و مشتریان گروه عمل می‌کنند.

شرکت پیام تجارت جشنواره در این قسمت مشغول تأمین منابع و توزیع کالاها برای بازارهای کلیدی در آفریقای جنوب بیابان صحرا و خاورمیانه است.

Two confident business man shaking hands during a meeting in the office, success, dealing, greeting and partner concept

برنج

شکر

روغن خوراکی

بادام هندی

شرکت پیام تجارت جشنواره در خط مقدم دادوستد بین‌المللی کالاهای گوناگون با آفریقا و خاورمیانه قرار دارد

متخصص در زمینه‌ی تأمین منابع از سرچشمه‌های سرسبز در آسیا، به‌ویژه، هندوستان و تایلند.

توزیع کارآمد به مشتریان.

مدیریت یکپارچه‌ی تدارکات و تعالی زیرساخت زنجیره‌ی تأمین و روابط دیرپای طولانی با تأمین‌کنندگان اصلی و مشتریان مشهور.

عدم سازش درخصوص استانداردهای کیفی. ما بازرسی‌های جامع انجام می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که تمام مواد با پارامترهای کیفی گروه منطبق هستند.

463230-PFPECC-119_1

سرمایه گذاری خطر پذیر

شرکت پیام تجارت جشنواره باور دارد که پرورش استعداد اولین قدم در پیشروی به سمت فردای روشن‌تر و بهتر است. با این طرز فکر، این گروه درصدد همکاری با شرکت‌های نوپای پیشرفته در طیف گسترده‌ای از صنایع در نقش شرکای مالی و راهبردی است.

شرکت پیام تجارت جشنواره در نقش شریک سرمایه‌گذاری درصدد است تا به برنامه‌های کاری رویایی شتاب ببخشد. با هدف افزایش ارزش و ایجاد کسب‌وکارهای معنی‌دار، این گروه نه فقط سرمایه‌ی ثابت ارائه می‌دهد بلکه امکان دسترسی ویژه‌ی شرکا را به شبکه‌ی وسیع و پربار این گروه فراهم می‌آورد که شامل رهبران و متخصصان صنایع گوناگون است. ما به عنوان یک گروه متعهدیم پلتفرمی برای کارآفرین‌ها فراهم کنیم که صندوق‌های سرمایه را با تخصص مدیریت راهبردی و بینش‌های آگاهانه‌ی رهبران صنعتی تلفیق می‌کند.